MERAK EDİLENLER

Kaşları gürleştiren, daha dolgun olmasını sağlayan kaş vitamini sayesinde bakışlar da daha etkili ve anlamlı olur. Seyrekleşen kaşları eski, güçlü ve gür haline döndürmek isteyenler için en doğal yöntem; kaş vitamini uygulamasıdır. Her kaş tipi üzerinde sonuç alınamayacağı için öncesinde mutlaka uzmanla bir ön görüşme yapılması tavsiye edilir.

KAŞ VİTAMİNİ NEDİR?

Yüz ifadesini tamamlayan, daha güçlü ve anlamlı olmasını sağlayan etkenlerden biri de kaş biçimidir. Kaşların güçlü ve dolgun olması bakışların daha etkileyici olmasını sağlamaktadır. Bu nedenle kaşları seyrekleşen, yanlış alım sonucu kaş köklerini kaybeden kişiler, kaş kalemi veya kaş dolgunlaştırıcı kozmetiklerle kaşlarını yeniden şekillendirmektedir. Kullanılan bu yöntemler kalıcı olmadığı gibi sürekli tekrarlanması gerekir. Kaşlarını doğal yöntemlerle dolgunlaştırmak ve bunun kalıcı olmasını sağlamak isteyenler, kaş vitamini uygulaması yaptırarak istedikleri dolgun kaşlara kavuşabilirler. Kaş vitamini,özel iğneler yardımı ile kaş köklerine vitamin enjekte edilmesi işlemidir. Bu yöntemle var olan kaş kılları daha
da güçlendirilirken,köklerini kaybetmiş kaş kıllarını da canlandırılarak yeniden çıkması sağlanmaktadır. Kaşların tamamen doğal olarak güçlenmesi sağlayan yöntem sonunda ortaya çıkan görüntü kişinin kendi kaşlarına aittir.

KAŞ VİTAMİNİ UYGULAMASI NASIL YAPILIR?

Kaş vitamini uygulamasına, uzmanlarımız tarafından kaşlarda doldurulması gereken bölgelerin tespit edilmesiyle başlanmaktadır. Sonrasında cansız tüyler ve kaş kılı çıkmasını istediğimiz bölge ustura yöntemiyle canlandırılır. Ardından kıl köklerine tercih edilen cihaz yardımıyla kaş vitamini enjeksiyonu yapılır. İşlemde kullandığımız kaş vitamini serumu; içerisinde kaşın ihtiyacı olan vitaminlerin bulunduğu özel bir karışım olup tamamen doğaldır. Kişi uygulama esnasında acı ya da ağrı hissetmez. Kaş serumu uygulamasının her bir seansı 2030 dakika sürmektedir. Uygulamadan birkaç gün sonra etkisi görülmeye başlanacaktır. İlk at çekici kaşlara sahip olunacaktır. Ayrıca kaş boyama veya renklendirmeye gerek kalmayacak, doğal kaş biçimi kullanılmaya başlanacaktır.

UYGULAMA SONRASI BAKIM

Kaş vitamini uygulamasının tüm seansları tamamlandıktan sonra uzmanımızdan yapılması gerekenler konusunda bilgi alınması gerekir. Kaş bakımında dikkat edilmesi gerekenler mutlaka öğrenilmelidir. Bunun yanında kaş aldırırken dikkatli olmak gerekir. Yanlış kaş alımı kaşların dökülmesini ve kılların cansızlaşmasını sağlar. Gerekli görülürse, yılda bir ya da iki yılda bir kaş vitamini uygulaması tekrarlanmalıdır.

İlgili her konuda merak ettiklerinizi sorabilir, eğitimler hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

İLETİŞİM