KALICI MAKYAJ FİYATLANDIRMASI

Kalıcı makyajın hangi işlemini yaptırırsanız yaptırın mutlaka yaşadığınız şehir semt ve bölgeniz ayrıca tercih ettiğiniz ofisler farklılık gösterebilir. Ancak kaliteli pigmentlerle çalışan ve işlem tecrübesine güvenen hiç bir uzman maliyeti çok düşük fiyatlandırmalar yapmaz.

MERAK EDİLENLER

Dudak, kaş, göz bölgelerine yanlış uygulanmış kalıcı makyaj işlemlerinin temizleme yöntemine Removal (Temizleme) işlemi denir.
Temizleme işlemi sayesinde hatalı uygulama cilde zarar vermeden acısız şekilde temizlenmektedir. Kullanılan boyaları ciltten çıkarmak için mineral ve asitler kullanılmaktadır. Mineral ve asitler, işlemin uygulanacağı bölgeye enjekte edilerek derinin altına nüfuz etmesi sağlanmaktadır. Bu sayede boya pigmentleri yüzeye çıkmaktadır. Deri altındaki boya 48 saat boyunca akmaya devam eder. Ardından işlem yapılan bölge kabuklaşmaya başlar ve tamamen iyileşir.

REMOVAL NASIL YAPILIR?

Kalıcı makyaj silme işlemi kalıcı makyaj yapma ile benzer bir uygulamadır. Makyaj yaparken deri altına işlenen boyanın yerini kalıcı makyaj silme solüsyonu almaktadır.

Uygulamaya başlamadan önce işlem yapılacak bölge temizlenir ve anestezi kremi ile uyuşturulmaktadır. Uygulamada kullanılan makine ile solüsyon deri altına işlenir. İşlem sırasında deri altına verilen solüsyonun etkili olması için masaj yapılır. İşlem esnasında boya yavaş yavaş akmaya başlayacaktır. Seansın etkileri 48 saat boyunca devam edecektir.
Temizleme işlemi tek seans sürer ancak işlemin yapıldığı deri katmanı bilinmiyorsa cilde zarar vermemek için solüsyon yavaş yavaş deri altına verilmektedir. Bu nedenle boya yoğunluğuna ve işlemin uygulandığı derinliğe göre seans sayısı artabilmektedir. Silme işlemi uygulandıktan sonra boya deri üzerine çıkıp kabuklanma yapacaktır. Kabuklanma geçtikten sonra iz kalmadan doğal görünüme kavuşulmaktadır. Dikkat edilmesi gereken en hassas nokta iyi bir uzman tarafından
yapılmazsa cilt üzerinde kalıcı skar bırakılabilir.

REMOVAL KİMLERE YAPILIR?

Removal, kalıcı kaş kontürü, dudak renklendirme, kalıcı eyeliner gibi kalıcı makyaj işlemi yaptırıp uygulamadan memnun kalmayan herkese uygulanabilir. Kalıcı makyajdan sıkılanlar, doğal görünümüne dönmek isteyenler de Silme işlemini tercih edebilirler.

AVANTAJLARI NELERDİR?

Bu süreci kısaltmak isteyenler için silme işlemi büyük kolaylık sağlamaktadır. Kalıcı makyajı temizlerken cilde zarar vermemek de önemli bir konudur. Ofisimizde yapılan Removal işleminde kullanılan solüsyon cilde zarar vermemektedir. Bu sayede uygulandıktan sonra kişiler, normal hayatlarına hemen dönebilirler.

İŞLEM SONRASI YAPILMASI GEREKENLER

Ağrısız ve acısız bir işlem olan silme işlemi sonrasında uzmanımız uygulama yapılan bölgeyi temizleyip bakımını yapacaktır. Sonrasında kişi normal hayatına dönebilir ancak 3 ila 7 gün arası uzmanın tavsiye ettiği sonrası bakım kremini kullanmalıdır. Ayrıca 24 saat boyunca uygulama yapılan bölgeyi su ile temas ettirmemeye özen göstermelidir. Cilt, kabuklanma dışında herhangi bir tepki verirse uzmanımıza ulaşmanız gerekmektedir.

İlgili her konuda merak ettiklerinizi sorabilir, eğitimler hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

İLETİŞİM